×
Mengen Belediyesi'ne
Hoşgeldiniz
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!
Çözüm
Merkezi
Duyuru ve
İhaleler
Vefat
Edenler
Sosyal
Medya
İletişim
Bilgileri
BELEDİYEMİZİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ÖĞRETMENLER GÜNÜ GECEMİZ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ
3 yıl önce - 28.11.2019

Belediye Başkanımız Sn. Turhan BULUT 24 Kasım Öğretmen günü münasebetiyle eğitim ve öğretime hayatlarını adamış çok değerli emekli öğretmenlerimiz ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan görevi başındaki öğretmenlerimizi bir araya getiren bir program düzenledi. Belediye Başkanımız programda yaptığı konuşmada öncelikle Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, hiçbir zaman unutulmayacak olan bilgili ve başarılı bireyler yetiştirmeyi hedef almış ve çaba göstermiş elleri öpülesi emekli Öğretmenlerimizin ve tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutladı. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz, onlara bilgilerini aktarırken anne baba şevkati gösteren, geleceğe emin adımlarla yürümelerini sağlayan değerli öğretmenlerimizi tebrik etti ve katılımlarından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek teşekkür etti.
Emekli Öğretmenlerimiz hayatlarını adadıkları Öğretmenlik mesleğinden emekli olduktan yıllar sonra hatılanmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirerek Belediye Başkanımıza teşekkür ettiler.

Görevi başındaki Öğretmenlerimizde bu güzel günlerinin Belediye Başkanımız tarafından kutlanmasından büyük mutluluk duyduklarını belirttiler

Sosyal Ağlarda Paylaş!